Menu
CZE
Infolinka +420 222 999 000
Prostata

Jsme tu pro vás

pacient je pro nás prioritou

Pacient je pro nás prioritou

Co vám můžeme nabídnout?

Jsme moderní klinické centrum, které pro léčbu pacientů s nádorovým onemocněním využívá vysoce přesnou, účinnou a šetrnou metodu protonového záření. Díky našemu vybavení, zkušeným odborníkům, profesionálnímu přístupu a výsledkům srovnatelným se světovými protonovými centry se řadíme mezi nejmodernější protonová centra světa.

Pacient je naší prioritou

Protonové centrum je vybaveno moderní technologií, která je v současnosti světovou špičkou. Naším cílem je, aby se u nás pacient i během léčby rakoviny cítil co nejlépe, komfortně a zároveň se mu dostalo co nejkvalitnější možné péče.

Zajistíme vám diagnostická vyšetření

V Protonovém centru máme k dispozici diagnostické vybavení jako magnetická rezonance (MR)PET/CT. Veškeré léčebné i provozní procesy jsou v Protonovém centru připravovány tak, aby odpovídaly nejpřísnějším národním i mezinárodním standardům a byla zajištěna maximální kvalita léčby rakoviny.

Kvalitní život i po protonové léčbě

Všechna protonová centra léčí pacienty s rakovinou prostaty, ti tvoří 40–60 % klientů. Díky protonům si pacienti zachovali stejnou kvalitu života jako před onemocněním rakovinou prostaty. Velkou výhodou při takto závažném onemocnění také je, že protonová léčba rakoviny prostaty je ambulantní a pacient nemusí být v pracovní neschopnosti.

97 % úspěšnost protonové léčby

Studie potvrdily 97% úspěšnost protonové léčby rakoviny, nejen u časných stadií. Výsledky a zkušenosti protonových center ve světě i u nás jednoznačně potvrzují, že protonová terapie otevírá zcela nové možnosti léčby nádorových onemocnění. Protonová léčba je ve světě stále více uznávanou a preferovanou metodou.

Výborné výsledky u velkého množství pacientů

Protony se k léčbě rakoviny prostaty využívají více jak 20 let, vyléčeny jsou desetitisíce pacientů a výsledky jsou vynikající. Jedna z mnoha studií prezentovaná na konferenci ve Washingtonu doložila, že po 10 letech od léčby rakoviny prostaty lze 97 % pacientů považovat za vyléčené. Během terapie si nemocní nestěžovali na žádné významnější problémy a menší potíže s ní související odezněly do 14 dnů od jejího ukončení.

Spolupracujeme s dalšími institucemi

Protonové centrum úzce spolupracuje s 1. lékařskou fakultou UK, Fakultou jadernou a fyzikálně inženýrskou ČVUT v Praze a dalšími význačnými vzdělávacími institucemi. Zasazujeme se o podporu vědy a výzkumu a vlastním působením přispíváme k rozvoji oboru radiační onkologie i dalších onkologických specializací.

Chcete více informací o léčbě rakoviny prostaty?

‹ Zpět

Prostata

Kontaktní formulář

Objednejte se na konzultaci léčby
Souhlasím se zpracováním údajů
Více informací o o souborech cookies naleznete zde